Colocals platforma

Vše co nabízíme druhým, vždy nejdřív testujeme na sobě:)

Local is the new global.

Věříme, že lokální ekonomika je cestou k udržatelné a prosperující společnosti. Naší misí je pomáhat vzkvétat lokálním podnikům a díky tomu pomáhat i lokální ekonomice.

Read more >>>

Nejsme žádné rychlokvašky, řešením pro lokální podniky se již venujeme více jak 6 let - vyvinuli sme online rezervační systém pro restaurace, pak naši zakladatele (Patrik a Jakub) spolupracovali na řešení Storyous, později sme rozbehli online marketingovy nastroj pro lokální podniky LocaHeroes (SmartFlames s.r.o) a na základě stovek interviews a feedbacku od našich zákazníků, jsme postupně došli až ku konceptu Colocals.

Posledních 10 let vzkvétající globalismus (maso dovážíme z Argentiny, krmivo z Brazílie, jogurty z Francie, máme nadnárodní finanční systém) naráží na své limity a nikdo už více z globalizace není nadšený jako dříve. Avšak díky technologiím (internet, 3D tisk, blockchain) si většinu věcí už můžeme vyrábět a distribuovat lokálně. Ale není to jenom o technologiích, je to hlavně o lidech! Lokální ekonomika je cestou k udržitelné a prosperující budoucnosti i když svět zůstane stále globální - propojený.

Jsme česko-slovenský tým s medzinarodnymi zkusenostmi, pripravena zmenit svet k lepšímu:)

Peníze sbíráme primárne proto, lebo chceme rozjet crowdfundingové kampaně co nejdřív také v dalších městech. A keďže zatím jsme bez investora a všechno si financujeme z našich peněz - tak taky postupujeme pomalu. A tak se obracíme na vás - na naše podporovatelé a naši komunitu.

Na co to využijem?

  • primárně na marketing crowdfundingových kampaní pro lokáloní podniky v jiných městech
  • na rozšíření našeho servisního a marketingového týmu, protože na více kampaní je třeba také více lidí

Co za to dostanete?

Tak jestli chcete podpořit vznik česko-slovenského startupu so svetovým potenciálem, tak máte jedinečnou příležitost:)

Support us by sharing

If you like us and our mission, let know also your family and friends, they can also join.

Easily copy link and send it where you want

Or directly share it on your social media